Meble z betonu, to najnowszy trend w nowoczesnej architekturze. Dotychczas dużym ograniczeniem dla tego typu rozwiązań była wysoka cena i duży ciężar elementów z betonu. Na szczęście, dzięki rozwojowi technologii w tej dziedzinie mamy dzisiaj do dyspozycji beton cienkowarstwowy, którego waga nie przekracza 1,5 kg/m2. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce tchnąć industrialny styl do swojego wnętrza.

Zastosowanie MIKRObetonu architektonicznego, jako okładzinę do wykańczania wnętrz i elementów mebli rozwiązało wiele problemów, z którymi do tej pory borykali się architekci, wykonawcy i producenci. Teraz możemy spełniać każdą wizualizację projektową bez żadnych ograniczeń!

Cienkowarstwowy beton dekoracyjny znany jako mikrocement, beton cire, microtopping, czy mikrobeton, jest dzisiaj coraz częściej stosowany, jako wykończenie elementów mebli. Mikrocement jest nanoszony w ilości od 2 do 3 warstw bezpośrednio na pokrywaną powierzchnie o grubości 1,8mm- 2,2mm. Następnie powierzchnia jest szlifowana, polerowana oraz powlekana wysoce odpornymi mechanicznie i chemicznie lakierami.

Różne uziarnienie i skład mikrocementu umożliwiają nam wykonanie betonowych okładzin o zróżnicowanym stopniu gładkości, o różnych strukturach i teksturach, w wielu kolorach oraz wersjach metalicznych (złoto, patyna, rdzawa stal).

Twoje meble mogą zyskać nowoczesny wygląd

Mikrocement wyróżnia się bardzo dobrą adhezją (przyczepnością) co oznacza, że można nakładać go na różne powierzchnie, tworząc różne wzory i niepowtarzalne tekstury. Mogą to być zarówno blaty robocze, bary, stoły, krzesła, panele ścienne jak i wiele, wiele innych. Jednak jest jest niezmienne - każda powierzchnia wykończona mikrocementem zawsze będzie niewiarygodnie mocna, ekologiczna, trwała i wodoodporna.

Wszystkie meble i inne produkty końcowe wykonane w systemie mikrocementu, zawsze można poddać łatwiej renowacji po każdym okresie użytkowania. Jest to materiał eksploatacyjnie niezniszczalny pod tym względem. Możemy za każdym razem nadać mu nowy, wyrazisty charakter.

szeroki wybór kolorów do mebli betonowych

 

meble z betonu w dowolnej teksturze

Bez ograniczeń kolorystycznych oraz strukturalnych, możemy wykonać lekko, stabilnie i w zgodnie z naturą:
  • Blaty, meble, umywalki,
  • Wanny, płyty, meblościanki,
  • Ławki, krzesła, taborety
  • Elementy dekoracyjne,
  • Można pokryć wiele

Ograniczeń strukturalnych jest niewiele…

Cena mikrocementu dla mebli i elementów dekoracyjnych zależy od:
  • stanu mebli lub elementu (nowy/używany)
  • wyboru koloru i faktury
  • wyboru designu
  • rozmiarów

Każda wycena odbywa się indywidualnie, ze szczegółową konsultacją z Klientem.

BR7 to wyszukana drużyna pasjonatów designu i rzemiosła, a zarazem doświadczonych i kompetentnych specjalistów w swoich dziedzinach. Projektujemy i tworzymy świat z betonu, drewna, stali i żywic. Żyjemy tym każdego dnia.

BR7 to manufaktura. Dzięki temu uczestniczymy w każdym etapie projektu, od początku do końca, aż po wieloletnią obsługę posprzedażową. Wykorzystujemy nasze technologiczne know how w produkcji i współpracy z ludźmi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z surowcem. Doskonale wiemy, jakie są możliwości i ograniczenia betonu. Projektujemy świadomie i w pełnym porozumieniu z odbiorcą naszego produktu. Produkujemy dla Was.

Dbamy o naszych Dostawców, Klientów, Partnerów i przede wszystkim Pracowników- najwyższy efekt i jakość idą w parze z zadowoleniem wszystkich po drodze.

Proces produkcji na każdym etapie jest nadzorowany przez głównego designera, a zarazem właściciela BR7, Daniela Przewoźnego.

Mechaniczna obróbka betonu w połączeniu ze stolarstwem i ślusarstwem to dla nas codzienność, od lat, w drugim pokoleniu. Rośnie trzecie pokolenie. Stoi za nami wiedza i praktyka, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, zajmując się żywicami, betonem i wszystkimi pokrewnymi materiałami współgrającymi w projektowaniu mebli, posadzek czy ścian. Czujemy misję, aby żyć razem ze swoimi Partnerami, Klientami oraz Dostawcami w harmonii i dostarczać masę doświadczeń w budowaniu nowych projektów.

Dlatego, nie ma u nas projektów, których nie da się zrealizować.

Zapraszamy do kontaktu

Daj się wciągnąć w fascynujący świat mikrocementu oraz nieograniczonych możliwości!

Parapet 1.jpg

 

Paraet 2.jpg