Dostawa

WARUNKI DOSTAWY TOWARÓW (wyciąg z regulaminu)

 

5.1. Zamawiający w procesie zamawiania towaru może wybrać następujące formy dostawy według następującego schematu:

a) dostawa poprzez firmę kurierską,

b) odbiór osobisty w punkcie sprzedaży Sprzedawcy

5.2. Rozpatrzenie złożonego zamówienia polega na:

a) sprawdzeniu przez Sprzedawcę kompletności wysłanych danych,

b) skontaktowaniu się elektronicznie lub telefonicznie z Zamawiającym celem potwierdzenia tych danych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianego towaru.

5.3. Jeśli informacje złożone przez Zamawiającego zostaną uznane za prawidłowe, jego zamówienie zostanie ostatecznie zaakceptowane, o czym zostanie powiadomiony za pomocą wiadomości e-mail.

5.4. Po ostatecznym zaakceptowaniu zamówienia nie można go już modyfikować.

5.5. Ostateczne zaakceptowanie zamówienia oznacza, że:

a) do Zamawiającego zostaje wysłany zamówiony towar w przypadku płatności gotówką (przesyłka pobraniowa)

b) w przypadku płatności przelewem elektronicznym lub przelewem tradycyjnym towar zostanie wysłany w dniu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedawcy w wysokości na jaką opiewało zamówienie.

5.6. Prowadzący Sklep Internetowy Sprzedawca zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia (w szczególności błędny adres e-mail, numer telefonu).

5.7. W momencie odrzucenia zamówienia nastąpi anulowanie zamówienia, a dane osobowe w nim zawarte zostaną usunięte z bazy danych sklepu.

5.8. W momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera, Zamawiający otrzymuje wiadomość e-mail informującą o tym fakcie oraz o formie realizowanej wysyłki i numerze zamówienia.

5.9. Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki oraz skontaktować się jak najszybciej ze Sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.