Designerskie plakaty w ramie

Designerskie plakaty w ramie

Plakaty w ramie wykonanej ze sklejki dostępne w naszym portfolio są produkowane na zamówienie. Nadają charaketru wnętrzu i pozwalają błyskawicznie zmienić styl bez konieczności wymiany mebli czy innych dodatków.

Aktywne filtry

Plakaty loftowe pełne detali i szczegółów

Nasze plakaty w ramie ze sklejki zostały zaprojektowane i wykonane w całości przez nas samych. Zapewniamy więc, że wszystkie wyróżniają się spośród innych ponadprzeciętną jakością. Oferujemy plakaty w kilku formatach, , a zastosowanie matowego papieru o gramaturze około 180 g gwarantuje wieloletnią trwałość nadruku oraz podkładu. Plakaty są głęboko nasycone, a ich wysoka rozdzielczość zapewnia znakomitą widoczność najmniejszych detali także z bliska.

Duży plakat w ramie na każdą ścianę

Jako firma i ludzie, od wielu lat pasjonujemy się pięknem i designem. “Nowa rzeczywistość przestrzeni” – nasz slogan reklamowy doskonale opisuje oferowane na tej podstronie oryginalne plakaty w ramie, nacechowane elegancją i artystycznym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, na naszej stronie internetowej. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną zgodność zamówionego towaru z oczekiwaniami. Wszystkie plakaty w ramie wysyłamy odpowiednio zabezpieczone i zapakowane, co gwarantuje ich dostarczenie do odbiorcy bez uszkodzenia.

Sprawdź nasze plakaty