NOWA RZECZYWISTOŚĆ PRZESTRZENI

Tworzymy meble, sztukę i dekoracje z betonu, mikrocementu, drewna oraz stali. Solidnie, na lata. A jak się zużyją, to możemy je poddać renowacji. Żeby dalej mogły z Wami być. I żebyście Wy mogli więcej. Podążamy za pragnieniem powrotu do natury.

Najwyższą wartością jest produkt, który kreujemy i tworzymy w Polsce, lokalnie. Precyzja i jakość wykonania wymagają ręcznej rzemieślniczej pracy, której uczymy się od pokoleń w połączeniu z nowoczesną technologią i ciągłym elastycznym rozwojem.

Jesteśmy z Wielkopolski.

 

Nasz zespół to kreatywni, wykwalifikowani i rzetelni ludzie. Cechuje nas praca z pasji co zapobiega wypaleniu, a pomaga w zachwycie nad każdym stworzonym projektem tak samo, za każdym razem.

Materiały na których bazujemy, to drewno, beton, stal. Do każdego produktu dodajemy też wiele serca i ogromnej wiedzy. Głównym zamysłem stworzenia linii produktów marki BR7 jest stabilność. I tym właśnie cechują się nasze produkty.

Punktem najważniejszym jest połączenie wszechobecnej w architekturze struktury betonu  w połączeniu z meblami, dekoracjami aż po sztukę.

Nie dzielimy też produktów standardowo na np. stół do jadalni czy biurowy. Nasze meble dostały charakter osobisty i mają dopasować się do Twoich potrzeb przestrzennych i funkcjonalnych. Każdy stół możesz skonfigurować kolorystycznie pod swój unikatowy gust.

Gdzie możesz nas znaleźć? Serce i mózg firmy  mieści się w Granowie. Showroom znajduję się w Poznaniu przy ul. Blacharskiej 13-15 w  salonie meblowym ŚLIWOCKI HOME. Wypijemy tam pyszną kawę omawiając wszystkie detale Twojego projektu. 

 

Nie zagwarantujemy, że Twój stół przetrwa wybuch bomby. Ale poddamy go renowacji po wystarczająco długim okresie użytkowania. Wystarczy, że wyślesz go do nas.

 

Bardzo zależy nam na pełnym przekonaniu, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dlatego nigdy nie zamykamy się na rozmowę. Śmiało sam sprawdź i napisz do nas. To tylko my, sami swoi, bez granic.

 

#Zrównoważony rozwój  #produkty odnawialne #ręczna produkcja #ułożone pod Ciebie #natura #nowa rzeczywistość przestrzeni #manufaktura #rzemiosło