Produkty

Produkty

Tworzymy meble, sztukę i dekoracje z betonu, mikrocementu, drewna oraz stali. Solidnie, na lata.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 20 pozycji

Aktywne filtry

 • BENJI Kawowy

  Cena 2 190,00 zł

  To młodszy brat do DANNY tylko w wersji kawowej lub jak sobie życzysz.  To projekt, który urzeka prostotą i elegancją. Wzór nóg i grubości profilu zostały skonstruowane dla wymagających naprawdę niestandardowych rozwiązań. Każdy element stołu świadczy o stabilności i wytrzymałości konstrukcji.  Wraz z oferowaną przez nas gamą kolorystyczną stół idealnie nadaję się do biur o minimalistycznym charakterze jak i pięknej jadalni w stylu boho w samym sercu lasu.  Wzór układu litery T stalowych nóg zapiera dech w piersiach za każdym razem jak do niego zasiądziesz. Zrób to po swojemu.

  Stół na zdjęciu przedstawia wzór. Każdy mebel wykonany z naturalnych i ręcznie wykonanych produktów. Stół dostarczany jest w całości.

  Istnieje możliwość personalizacji mebla.

 • JIMI Kawowy

  Cena 3 790,00 zł

  Tak jak i Jack lubi zaszaleć. Dlatego stolik kawowy z efektem rdzy, w sumie z prawdziwą rdzą ale w wersji nóg w układzie litery T. Niesamowite wrażenie wizualne gdziekolwiek nie spojrzysz.

  Ręcznie układana powłoka z opiłkami stali z prawdziwym realnym procesem korodowania. Ma bogaty jesienny charakter. Jest ciepły i miły w dotyku .Potrafi być elegancki, namiętny. To proces chemiczny jak żywy tylko zatrzymany jak owad w bursztynie.

  Stół na zdjęciu przedstawia wzór. Każdy mebel wykonany z naturalnych i ręcznie wykonanych produktów może różnić się od przedstawionego. Stół dostarczany jest w całości.

  Istnieje możliwość personalizacji mebla (kolor nóg- ale sugerujemy, że klasyka najlepiej wjeżdża na salony).