Plakaty w ramie

Plakaty w ramie

W każdym wnętrzu plakaty w ramie mogą pełnić rolę pięknej i atrakcyjnej dekoracji ściennej, która zwraca na siebie mnóstwo uwagi gości i domowników, a jej główną rolą jest zaprezentowane artystycznych dzieł w ciekawy sposób. Plakaty w ramie wykonanej ze sklejki dostępne w naszym portfolio są niezwykle urokliwe, a na ich powierzchni znajdziemy szereg interesujących obiektów, takich jak budynki, nietypowe elementy architektury miejskiej, krajobrazu, zdjęcia uliczne oraz przedmioty codziennego użytku. Każdy plakat w ramie przedstawia osobne dzieło, niczym obraz,  który doskonale prezentuje się po zawieszeniu w salonie, sypialni bądź przedpokoju. Wysoka jakość zastosowanych surowców i wykonanie przez najlepszych rzemieślników sprawia, że wszystkie plakaty w ramach są unikatowe, nietuzinkowe i stanowią bezpośrednią i wyrazistą odpowiedź na rosnące oczekiwania współczesnych klientów.

Aktywne filtry

Designerskie, nietypowy i artystyczne – plakaty w ramie przyozdobią każde wnętrze

Plakaty w ramie ze sklejki potrafią silnie wzbogacić wystrój każdego wnętrza. Znajdziemy na nich np. ciekawe budynki z wieloletnią historią, nietypowe obiekty rodem z PRLu, a także nietuzinkowe podejście artysty względem perspektywy ukazanej na zdjęciu. Każdy plakat w ramie jest wyjątkowy, dlatego część z nich przedstawia nowoczesne przedmioty, a część stare bloki z elewacją nadgryzioną zębem czasu. Ogrom piękna jest doskonale widoczny w każdym z projektów, dlatego wszystkie przyciągają swoją estetyką i dużą dbałością o najdrobniejsze detale. Plakat w ramie z uwagi na swoją oryginalną i jednocześnie ponadczasową formę znakomicie prezentuje się zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i w bardzo przestronnych wnętrzach.

Plakaty w ramie pełne detali i szczegółów

Nasze plakaty w ramie ze sklejki zostały zaprojektowane i wykonane w całości przez nas samych. Zapewniamy więc, że wszystkie wyróżniają się spośród innych ponadprzeciętną jakością. Oferujemy plakaty w kilku formatach, dzięki czemu ich wielkość można z łatwością dostosować do wolnej powierzchni na wybranej ścianie, a zastosowanie matowego papieru o gramaturze około 180 g gwarantuje wieloletnią trwałość nadruku oraz podkładu. Plakaty są głęboko nasycone, a ich wysoka rozdzielczość zapewnia znakomitą widoczność najmniejszych detali także z bliska. Szczegółowość gwarantuje także większą immersję i chęć oglądania danego dzieła zarówno z daleka, jak i z bliska.

Duży plakat w ramie na każdą ścianę

Jako firma i ludzie, od wielu lat pasjonujemy się pięknem i designem. “Nowa rzeczywistość przestrzeni” – nasz slogan reklamowy doskonale opisuje oferowane na tej podstronie oryginalne plakaty w ramie, nacechowane elegancją i artystycznym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, na naszej stronie internetowej. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz pełną zgodność zamówionego towaru z oczekiwaniami. Wszystkie plakaty w ramie wysyłamy odpowiednio zabezpieczone i zapakowane, co gwarantuje ich dostarczenie do odbiorcy bez uszkodzenia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do telefonicznej lub mailowej dyspozycji.

Fronty Meblowe  Zamówienia Indywidualne Duże stoły betonowe Małe stoły betonowe